KONST / Litografier / Färglitografi 11709057
nr 1170 9057
Peder Duke
(1938-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 52/150, daterad 1990, motivet: 43x38 cm
Peder Duke, född 1938 i Stockholm, död 2003, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:51:54
700 kr
19 mar
Peder Duke
Läs mer om Peder Duke